Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Kniha: NAVŽDY MLADÁ

1. 4. 2019

navzdy-mlada.jpgV této knize významný americký dermatolog a propagátor nových trendů představuje novou strategii pro udržení krásné kůže a zdravého, mladistvého těla bez ohledu na věk. 

 

Náplní nutrigenomiky, jak se tato strategie nazývá, je studium způsobů, jakým výživa ovlivňuje projevy genů. Jisté živiny mohou totiž spouštět geny, které blokují nemoci, a zastavovat ty, které nemoci způsobují a urychlují stárnutí. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

DOMA SI ČISTÍME ZUBY VLASTNÍ PASTOU Z KOKOSOVÉHO TUKU

2. 4. 2019

coconut-oil-2535395_1920.jpgDomácí zubní pasta z kokosového oleje je 100% přírodní a zabezpečí vám nejen přírodní vybělení, ale i snížení vzniku zubního kazu, stejně jako zánětu dásní a pomáhá předcházet parodontóze. Skvělou zprávou je, že si ji můžete vyrobit doma. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

PREVENCE RAKOVINY JE ÚČINNĚJŠÍ NEŽ LÉČBA

3. 4. 2019

nerivill1-1905261_960_720.jpgVšichni víme nebo alespoň tušíme, že je lepší neblahým událostem předcházet, než je poté řešit a nést jejich důsledky. To platí pro úrazy, požáry i pády jak fyzické tak psychické.

Všichni to víme, ale nikdo na to nedbáme. Nechráníme se, protože je to obtěžující a nepohodlné. Z pouhé lenosti jsme neochotni ke změně.

A pak přijde diagnóza. Rakovina. Až tehdy se mnozí z nás probouzejí  z iluze netečnosti.. někdy je ještě čas, nezřídka je však už pozdě.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

TAJEMSTVÍ MODRÝCH OČÍ

10. 4. 2019

eye-2154384_960_720.jpgJestli máte ve svém okolí někoho, kdo má modré oči, věřte, že vás pozadí jeho barvy očí skutečně překvapí. V České republice je aktuálně více jak 40 procent lidí s modrýma očima. V severských zemích je to dokonce více jak 70% lidí.

Co jste možná nevěděli je, že všichni modroocí pocházejí z jediného předka jehož rodiči byli vzdálení příbuzní (cca před 6-10tis.), kteří oba měli recesivní mutaci genu pro modrookost. Původně lidé byli totiž pouze hnědoocí.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

V RAKOVINĚ NEJDE O ŠTĚSTÍ ČI SMŮLU..

12. 4. 2019

herbal-2562218_960_720.jpgLidské tělo produkuje denně miliony zmutovaných buněk schopných zvrhnout se do zhoubného bujení. Rakovinové nádory se u člověka projevují obvykle až v dospělosti, přestože mutace v těle vznikají už od embryonálního vývoje, tedy ještě před naším narozením. 

U většiny z nás však zůstanou neviditelné. Zásadní vliv, zda se rakovina rozvine do zhoubných nádorů, nemá dědičnost, ale především náš současný styl života. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

ZÁKLADEM JE JÍST SKUTEČNÉ POTRAVINY

16. 4. 2019

vegetable-skewer-3317060_960_720.jpgNejzdravější stravou jsou skutečné potraviny – tedy opravdové maso (ne uzeniny), ryby z moře i českého rybníka (ne rybí saláty a předsmažené rybí prsty plné éček), čerstvá zelenina a ovoce (ne džusy a výrobky s ovocnou příchutí), poctivé mléko a mléčné výrobky (ne odtučněné a nízkotučné varianty zahuštěné škrobem), skutečná vejce (ne sójové a jiné náhražky), kvalitní kváskový chléb (ne bílé rohlíky nebo dobarvené housky s látkami zlepšujícími mouku), luštěniny a celá zrna (ne „polystyrenové” křehké plátky a jiné pufované výrobky), kvalitní průmyslově neupravené tuky a oleje (ne rafinované oleje, ztužené rostlinné tuky a margaríny). 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

ŠŤASTNĚJŠÍ LIDÉ MAJÍ NIŽŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE ONEMOCNÍ

18. 4. 2019

woman-2827333_960_720.jpgImunitní systém může být vědomě kontrolovatelný. Doktor Howard Hall odkazuje na samoregulační metody, jako je relaxace, autohypnóza, biofeedback a autogenní trénink. Hall byl první, který na základě svých experimentů prokázal, že zásah vědomí může ovlivnit buněčné funkce imunitního systému. Vysvětlení, které se zde nabízí je, že reovirus, který je příčinou virového nachlazení používá receptor pro noradrenalin – informační látka, která proudí ve šťastných stavech mysli.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

VÍTÁM MILIONTÉHO NÁVŠTĚVNÍKA SVÉHO BLOGU SUPERIMUNITA

18. 4. 2019

2019-04-18.jpgTak je to tady. Něco o čem se mi ani nesnilo. Na svém bloguwww.superimunita.cz vítám miliontého návštěvníka. Jak krásně symbolické, že právě na ZELENÝ ČTVRTEK.. 
Děkuji všem svým čtenářům za důvěru. Děkuji životu za obrovské zkušenosti a inspiraci. Děkuji Bohu, že jsem došla až sem. S odvahou v srdci vaše Amazonka alias Andrea Kindermann, terapie přírodou 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: KNIHY | Komentářů: 0

REISHI - HOUBA NESMRTELNOSTI

24. 4. 2019

mushroom-2586620_960_720.jpgReishi, patří mezi nejstarší přírodní léčiva tradiční činské medicíny. Její český název je lesklokorka lesklá. Ve staré Číně se používala již před čtyřmi tisíci let a je to houba pro tělesnou nesmrtelost..

 

Vědci totiž analyzovali obsahové látky a zjistili, že obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, z minerálů má výrazný obsah železa a selenu a dále obsahuje také výrazně některé vitamíny ze skupiny B. Velmi zajímavý je poměrně vysoký obsah jinak vzácného prvku germánia. Obsah germania spojují někteří vědci s protinádorovým účinkem, jiní zmiňují, že podporuje imunitu. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

ROBERT DE NIRO NABÍZÍ 100TISÍC DOLARŮ, ZA PRAVDU O VAKCÍNĚ MMR

26. 4. 2019

a-rob.jpgHerec Robert De Niro nabízí novinářům sto tisíc dolarů (2,3 milionu korun) za to, že prokážou škodlivost vakcíny MMR. Malé děti jsou jí očkované proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám. Herec je přesvědčený, že za autismus jeho syna může očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: DOBA JEDOVÁ | Komentářů: 0

VŠICHNI SE BOJÍ RAKOVINY, MÁLOKDO ELIMINUJE RIZIKOVÉ FAKTORY

29. 4. 2019

girl-410334_960_720.jpgRakovinu lze přirovnat k nezdravému semínku, které dřímá v každém z nás. Růst a rozvíjet se může začít, jakmile objeví správnou půdu, která mu poskytne vše potřebné ke klíčení  a růstu.


Náš současný životní styl je pro bujení rakovinové buňky naprosto ideální. Nevhodná strava, tělesná nadváha a sedavý způsob života krmí a popohánějí v růstu prekancerozní (předrakovinové) buňky.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: JÍDLOVĚDA | Komentářů: 0

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky